Kategorie / Faktury i Rachunki

Sortuj po


Cena od

- PLN
 

Program "FAKTURY i Rachunki"

Program pozwala na łatwe wystawianie faktur, prowadzi kartotekę kontrahentów, towarów i usług oraz rejestr wystawionych faktur. Tworzenie plików JPK VAT oraz JPK FA wymaganych do obsługi podatkowej.

UWAGA: Licencja na nasze programy jest ważna na czas nieograniczony. Nie wymagamy od Naszych Klientów jej corocznego wznawiania, przedłużania itp. tak jak to robią inni producenci oprogramowania. O potrzebie wykupienia ewentualnej aktualizacji Klient decyduje sam i może ją wykonać wtedy, kiedy proponowane przez nas zmiany są mu potrzebne.
Na dodatek jedna licencja upoważnia Państwa do zainstalowania programu na dowolnej licznie stanowisk w Waszej firmie/oddziale firmy.

 Pobranie bezpłatnej wersji demonstracyjnej (pełna funkcjonalność przez 30 dni)

 Aplikacja bezpieczna - sprawdzana dwoma programami antywirusowymi.
W przypadku zgłoszenia komunikatu systemu ochrony Windows SmartScreen,
proszę wybrać WIĘCEJ INFORMACJI a następnie URUCHOM MIMO TO.

 



 

Program FAKTURY i Rachunki

Program FAKTURY i Rachunki


Cena netto: 95.00 PLN
Cena brutto: 116.85 PLN



 

więcej

 

 

 



 [1]

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności